• Цената е намалена.
  • Свеж
Индискиот Права Коса, Ткаат Човечка Коса На Снопови Со Затворање 4X4 Alimice Не Remy 3 Снопови Со Чипка Затворање Со Бебе Коса

Индискиот Права Коса, Ткаат Човечка Коса На Снопови Со Затворање 4X4 Alimice Не Remy 3 Снопови Со Чипка Затворање Со Бебе Коса

 
DEN 3229.92
DEN 2261.00

Стока
Во продавницата


Индискиот Права Коса, Ткаат Човечка Коса На Снопови Со Затворање 4"X4" Alimice Не Remy 3 Снопови Со Чипка Затворање Со Бебе Коса Индискиот Права Коса, Ткаат Човечка Коса На Снопови Со Затворање 4"X4" Alimice Не Remy 3 Снопови Со Чипка Затворање Со Бебе Коса 1.Чипка Затворање Големина : 4x4 чипка затворање со бебе коса, 8-20inch се достапни 2.Материјал : 100% Човечка Коса на Бразилецот Тело Бран со Затворање 3.Косата Weft : Машина Двојно Weft 4.Боја : Природна Боја, Погодна Умираат Сите Бои(1# - 27#) 5.Коса Должина Снопови : 8"10"12" 14" 16" 18" 20" 22" 24" 26" 28" 30" Во Акции На Располагање 6.Единица Тежина : 100g/еез(3.5 МЛ/Парче) 7.Пакување : 3 Снопови со Затворање 8.Губење на Живот : Трае Повеќе Од 6 Месеци со Соодветна нега 9.Преработка : Може Безбедно Да Се Обоена, Избелени, Се Сече, Restyled, Рамни Железо, Permed
10.Превозот : Нормално 3-5 работни дена за САД, 5-7 работни дена да го Европа


Карактеристики на производот

Должина:
12 & 14 & 16 & Closure 10, 14 & 16 & 18 & Closure 12, 16 & 18 & 20 & Closure 14, 18 & 20 & 22 & Closure 16, 20 & 22 & 24 & Closure 18, 22 & 24 & 26 & Closure 20, 10 & 12 & 14 & Closure 10, 8 8 8 & Closure8, 8 10 12 & Closure8, 10 10 10 & Closure8, 10 12 14 & Closure8, 12 12 12 & Closure8, 12 14 16 & Closure8, 10 10 10 & Closure10, 12 12 12 & Closure10, 12 14 16 & Closure12, 14 14 14 & Closure12, 16 16 16 & Closure14, 18 18 18 & Closure16, 20 20 20 & Closure18, 22 22 22 & Closure20, 24 26 28 & Closure20, 22 24 26 & Closure18, 24 26 28 & Closure18, 18 18 18 & Closure14, 18 20 22 & Closure14, 24 24 24 & Closure20, 26 26 26 & Closure20, 28 28 28 & Closure20, 8 8 10 & Closure8, 10 10 12 & Closure8, 12 12 14 & Closure10, 14 14 16 & Closure12, 16 16 18 & Closure14, 18 18 20 & Closure16, 20 20 22 & Closure18, 22 22 24 & Closure18, 24 24 26 & Closure20, 26 26 28 & Closure20, 8 10 10 & Closure8, 10 12 12 & Closure8, 12 14 14 & Closure10, 14 16 16 & Closure12, 16 18 18 & Closure14, 18 20 20 & Closure16, 20 22 22 & Closure18, 22 24 24 & Closure18, 24 26 26 & Closure20, 26 28 28 & Closure20
боја:
Природна Боја
Дел Дизајн:
Средниот Дел, Слободни Дел, Три Дел
Пакување:
3 еез Weft & 1 компјутер Затворање
Може Да Се Permed:
Yes
Најдолг Коса Дел:
>=5%
Материјал Одделение:
Не-Remy Коса
Човечка Коса Тип:
Индискиот Коса
Текстура:
Директно
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Бренд Име:
ALIMICE

Поврзани производи