• Цената е намалена.
  • Свеж
OKHOTCN Мажите Кожени Чевли Црна посочи Пети чевли Злато Комбинација Мажите Фустан Чевли Мода Формално Оксфорд Мажите Свадба секојдневен Чевли

OKHOTCN Мажите Кожени Чевли Црна посочи Пети чевли Злато Комбинација Мажите Фустан Чевли Мода Формално Оксфорд Мажите Свадба

 
DEN 5233.44
DEN 4449.00

Стока
Во продавницата


Ви благодариме за вашата посета на нашата продавница! Без Разлика на тоа кој стил и она што боја ви се сака, само се чувствуваат слободни да не контактирате, нашата фабрика ќе ви даде најдобра цена и рака да ги прилагодите за вас. Ние и ветуваме на сите наши чевли се на добар квалитет и одлична цена. 1. Нови стилски чевли ќе биде ставен на продавницата секој ден. 2. Има и други чевли сакаше не на нашата продавница? Само слободно да ни e-mail фотографии за да се потврди акции. 3. Ако ви треба повеќе од 5 пара на чевли, обратете се кај нас за да се добие малку попуст. 4. Сите редовни клиенти може да контактирате со нас за да добиете попуст кога ќе го поставите нова цел. 5. Ако сте љубители на нашите чевли, ве молиме кликнете на копчето "Следат" на врвот или на додај во листа на желби, следниот пат кога ќе ни се најде многу полесно. OKHOTCN Блек Метал Пети Мажите Кожени Чевли Злато Комбинација Мажите Фустан Чевли Посочи Пети Формално Оксфорд Мажите Свадба Чевли Вистински фотографии направени од себе
Следново е мажи чевли референтна големина на табелата, ве молиме погледнете го и вашиот обично се носат за да изберете големина одговара на големината.

Плаќање Aliexpress ќе ги провери вашата кредитна картичка, и тоа ќе биде потребно за 24 часа. Купувачот кој нема купување на рекорд, ве молиме внимателно проверете ја вашата картичка информации, понекогаш aliexpress треба да го потврди тоа, тогаш плаќање би можеле да одат преку успешно. Пратката Кога ќе го поставите цел, ве молиме бидете сигурни дека превозот информации е десно. Повеќето од чевлите треба да се прилагодите, тоа обично трае 4-8 дена да се прилагодите добро, штом чевли се подготвени и, ние ќе ги испрати надвор и да ти кажам следење на број. Shippment ќе се прошири на Кинескиот Празници. Ние не прифаќаме итни налози. Нашите соработуваат превозот начини вклучуваат DHL, EMS, E-EMS, epacket, Кина пост воздух mail и Post NL. Повеќе побрз начин е поскапо. Ве молиме изберете ја вашата сакав превозот начин. Ако некоја земја не одговара на превозот начин ќе го изберете, ние ќе ви испрати страна на друг начин, и да ви остават порака под вашата нарачка информации, ве молиме обрнете внимание на тоа. Царина царинската плаќање зависи од вашата локална царинска политика. Ако ви треба ни да напишете ја вашата сакав вредност на пакетот, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел. Ако не оставена порака, ние ќе го организира превозот вашата нарачка со некои вредност пониска од вашата цел цена на вашиот пакет за да се избегне царинската такса. Понекогаш работи, некои пати не. Ве молиме да се разбере. Ако ви треба сметка за царинење, само се чувствуваат слободни да контакт. Размена и да се Врати Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент. Ако било кој квалитет на проблемот на предмети што се, ве молам, не грижете се, ние може да ги прифати враќање и замена. Ве молиме имајте тоа со оригиналниот нови condtions за замена или рефундирање во рок од 5 дена кога ќе стигнете на ред. Штом ќе се врати чевли, ние ќе им помогне на размена или наплата. Повратни информации, Ние сме искрено да прават бизнис со светот, ние сме мило што сакам нашите производи и цени за вашите 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ако секој проблем ви се исполнат, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да се реши и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.


Карактеристики на производот

Чевли Големина:
6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
OKHOTCN
Insole Материјал:
pigskin
Пети Форма:
Посочи Пети
Шаблон Тип:
Геометриски
Обвивка Материјал:
Крава Велур
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Крава Велур
Број На Модел На:
H18011802
Чевли Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Тип На Објект:
мажите кожени чевли
боја:
Црна
Машки Чевли:
Oxford Мажите Свадба Чевли
Повод:
Повик/Партија

Поврзани производи