• Цената е намалена.
  • Свеж
100PCS 470UF 35V 35V 470UF SMD Алуминиум Electrolytic Capacitor 35 V / 470 UF Димензии 10*10ММ 470UF 35V Electrolytic capacitor

100PCS 470UF 35V 35V 470UF SMD Алуминиум Electrolytic Capacitor 35 V / 470 UF Димензии 10*10ММ 470UF 35V Electrolytic capacitor

 
DEN 483.36

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Бренд Име:
JYSMPJDZ
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Пакет:
натопи
оригиналниот:
Yes
Компатибилен:
Конзола За Игри
Тип На Единица:
многу (100 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.18kg (0.40lb.)
Пакет Големина:
15cm x 14cm x 2cm (5.91in x 5.51in x 0.79in)

Поврзани производи