• Цената е намалена.
  • Свеж
50g Природна Бела Сјајна Опал Полиран Чакал Рок Кварцен Кристал Минерални Примероци Риба Резервоарот Градина Flowerpot Декорација Камен

50g Природна Бела Сјајна Опал Полиран Чакал Рок Кварцен Кристал Минерални Примероци Риба Резервоарот Градина Flowerpot Декорација

 
DEN 206.40
DEN 144.00

Стока
Во продавницата


Големина : 5-8мм
Материјали : Сјае Опал
Тежина : 50g
Кога вашата цел е помалку од $5, ќе се помине од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,
Кога вашата нарачка повеќе од $5, ќе помине со Ali Express Стандард Превозот, или e Packet , или Кина Пост Воздух Mail
Кога вашата нарачка повеќе од $150, ќе помине со DHL, EMS, Ali Express Премиум Превозот брзо логистика, итн


Карактеристики на производот

Тема:
самовила
Материјал:
Органски Материјал
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина

Поврзани производи