• Цената е намалена.
  • Свеж
Idopy Мода Тенок Одговара Тексас Панталони Панк Стил Високо Еластична Еластичен Патентите Готски Копчето Фармерки Панталоните За Мажи Со Синџир

Idopy Мода Тенок Одговара Тексас Панталони Панк Стил Високо Еластична Еластичен Патентите Готски Копчето Фармерки Панталоните

 
DEN 2172.00
DEN 1521.00

Стока
Во продавницата


ГОЛЕМИНА ВОВЕД Големина Половината Должина Бедрото Колковите 27 70cm 103cm 45см 85cm 27.6 инчен 40.6 инчен 17.7 инчен 33.5 инчен 28 74cm 104cm 46cm 87cm 29.1 инчен 40.9 инчен 18.1 инчен 34.3 инчен 29 76cm 105cm 48cm 88cm 29.9 инчен 41.3 инчен 18.9 инчен 34.6 инчен 30 78cm 106cm 49cm 90cm 30.7 инчен 41.7 инчен 19.3 инчен 35.4 инчен 31 80см 107cm 50cm 93cm 31.5 инчен 42.1 инчен 19.7 инчен 36.6 инчен 32 82cm 108cm 51cm 94cm 32.3 инчен 42.5 инчен 20.1 инчен 37inch 33 84cm 110cm 52cm 98cm 33.1 инчен 43.3 инчен 20.5 инчен 38.6 инчен 34 88cm 112cm 53cm 99cm 34.6 инчен 44.1 инчен 20.9 инчен 39inch Ова е Азија големина, ве молиме проверете ја големината на табелата,
и изберете 1-2 големини поголеми.


Карактеристики на производот

Големина:
27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас
Затворање Тип:
Патент Летаат
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Midweight
Број На Модел На:
Z010
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Декорација:
Лажни Патентите
Половината Тип:
Средината
Измијте:
Медиум
Бренд Име:
Idopy
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Тенок
Стил:
Панк Стилот
Ткаенина Тип:
Plaid

Поврзани производи