• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 Европската Панама слама boater Шапка Жена Англија Шапка Жена Лето Песочна Плажа, Капи Песочна Плажа, Море Сонцето Шапка Мажите И Жените

2018 Европската Панама слама boater Шапка Жена Англија Шапка Жена Лето Песочна Плажа, Капи Песочна Плажа, Море Сонцето Шапка

 
DEN 460.80

Стока
Во продавницата


Специјализирана во областа на сите видови на слама капи, хип хоп капи, плетени капи, се надевам дека може да го поддржи мене, цената за промоција, и многу отстапки, се надевам дека ќе може да се посвети поголемо внимание.
Почетокот на отворањето, сите стилови се продаваат во согласност со екс фабрика цена, многу отстапки, само за да заработи кредибилитет, да не се прават пари, вашето задоволство, нашите извршување
Капа : 57cm врв : 8cm, 11.5 cm : длабоко капа
Грам тежина 125g (без пакување)
100% во вид на снимање
бела
црна
беж
Светлината кафе
сива


Карактеристики на производот

Бренд Име:
sterbakov
Материјал:
Слама,Лен
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Стил:
Формално
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Црна
Тип На Објект:
Сонцето Капи
Големина:
56-58cn

Поврзани производи