• Цената е намалена.
  • Свеж
Деца Балерина Мини Балет Чевли Балет Keychain Балет Подарок Сатен Pointe Чевли Копче Прстен Танц чевли Балет Торба Шарм Chain009

Деца Балерина Мини Балет Чевли Балет Keychain Балет Подарок Сатен Pointe Чевли Копче Прстен Танц чевли Балет Торба Шарм Chain009

 
DEN 264.00

Стока
Во продавницата

Што значи големина, материјал, дизајнот, пакувањето решение, итн ќе зависи од вашите барања; и вашето лого ќе биде прилагодена на нашите производи.
Паричникот големина : 11. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Исто така, може да customiez withour нашето лого или со вашето лого ако нарачате 2000pcs/боја. Можете да направите нов производ, ако јас понуда дизајн и примероци?
Да,можеме да го прифатиме. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, припадност и сл. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Повратни информации : 1. Ние ќе испрати балет ТУТУ во рок од 10-20 дена(другите во рок од 5 дена) откако вашата уплата е завршен. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Испорака : 1. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Се враќа : 1.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1. кога ќе се стави ред , ве молиме контактирајте со продавачот whith 24 часа, ако сакате да го направите враќање или замена,Custom sizes не може да се враќа или заменува, освен ако тоа не е во ред големини направени или проблеми со квалитетот постои.
НИ 274 / парче НАС 259 / парче НАС 199 / парче НАС 234 / парче НАС 247 / парче
Описи Деца Балерина Мини Балет Чевли Балет Keychain Балет Подарок Сатен Pointe Чевли Копче Прстен Танц чевли Балет Торба Шарм Chain009. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Може ли да се добие поевтина цена ?
Поволни попуст ќе се дава ако постои големо количество во вашата нарачка. Дали сте фабрика или производителот?
Да,ние сме фабрика Од 2009 година. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.ние се наоѓа во Гуангжу,Кина,Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика.
Црвена,Кралска сина,Беж,се Зголеми црвена,Светло виолетова,Зелена,Темно виолетова. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Може да ви обезбеди OEM услуга?
Да, ние работиме на OEM наредби.водечките превозот време ќе 2-5working дена за балет костим и танц додатоци и така натаму (Забелешка : ќе бидат 10-25days за балет туту)
Q3. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Дали ви се нудат dropshipping услуга?
Да,ние го правиме. Ако сакате да се добие што порано или итно,препорачуваме да изберете локација за подигнување на испорака метод,превозот времето потребно за about3-7daysif користење на курирската служба DHL.
Пријателски Потсетник ние ќе испорака dancewear во 1-3 дневна кога ќе поставена цел. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Што е вашиот материјал?
Нашиот главен материјал е Памук lycra,Spandex,Мет lycra,chiffon,Мрежа и така натаму.Било од предметите се врати треба да бидат примени во ре-sellable состојба.
1pcs/pp ,повеќе од 50/картон
балет чевли keyring големина : 7. Но, вашите квантитет мора да стигне до нашите MOQ. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја , ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување време во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.


Карактеристики на производот

Големина:
One Size
Бренд Име:
Birsals
Материјал:
Rayon
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DT009
Танц Тип:
Балет
Танц Стил:
Балет Танц
Материјал:
Сатенски
Извор категорија:
во парк
Користете го опсегот:
девојки,деца,деца,возрасни,жени,дами
Големина:
7.8X2.8X.2.6CM
превозот време:
1-3working дена
Соодветна возраст:
1-16years стари
превозот:
Бесплатен превозот

Поврзани производи