• Цената е намалена.
  • Свеж
Нов лаптоп, маска за DELL Inspiron 15R N5110 M5110 39D-00ZD-A00 Долниот База Случај Покрие&Palmrest горниот капак

Нов лаптоп, маска за DELL Inspiron 15R N5110 M5110 39D-00ZD-A00 Долниот База Случај Покрие&Palmrest горниот капак

 
DEN 777.60
DEN 739.00

Стока
Во продавницата


Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака. 2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока 3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт. Гаранција Опис : 1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период. политика на враќање : 1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање). 2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.


Карактеристики на производот

Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Fasion
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Материјал:
ABS
Бренд Име:
сребро линк
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Затворање Тип:
Не Патент
Број На Модел На:
15R N5110 M5110 39D-00ZD-A00
Пакет:
No

Поврзани производи