• Цената е намалена.
  • Свеж
HDCRAFTER Ретро Бамбус Дрвени очила за сонце Круг Рамка Дрво Поларизирани Леќи Рачно Изработени и Жените Сонце Очила Со Бамбус Кутија

HDCRAFTER Ретро Бамбус Дрвени очила за сонце Круг Рамка Дрво Поларизирани Леќи Рачно Изработени и Жените Сонце Очила Со Бамбус

 
DEN 2448.00
DEN 1273.00

Стока
Во продавницата


HDCRAFTER Ретро Бамбус Дрвени очила за сонце Мажите Дрво Поларизирани Леќи Рачно Изработени и Жените Сонце Очила Со Бамбус Кутија
Пакет Се Вклучени :
1*очила за сонце
1*Бамбус Случај
1* Бренд Картичка
1*Платно


Карактеристики на производот

Бренд Име:
HDCRAFTER
Стил:
Круг
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана
Рамка Материјал:
Дрвени
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
45mm
Леќа Ширина:
49mm
Број На Модел На:
LW3016
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear

Поврзани производи