• Цената е намалена.
  • Свеж
Хром 10мм Куршум LED Пак Сигнал Светлина За Харли Дејвидсон Мотор Хеликоптер Туринг Cruiser Обичај Велосипеди

Хром 10мм Куршум LED Пак Сигнал Светлина За Харли Дејвидсон Мотор Хеликоптер Туринг Cruiser Обичај Велосипеди

 
DEN 1782.24
DEN 1355.00

Стока
Во продавницата


Хром 10мм Куршум LED Пак Сигнал Светлина За Харли Дејвидсон Мотор Хеликоптер Туринг Cruiser Обичај Велосипеди
Карактеристики Резервни 100% Нов и висок квалитет. Тешки Фрлија Алуминиум. Сијалица Тип : LED LED светла Боја : Жолто Монтажа Завртки големина : 10мм Доаѓа со 2 жици
Опрема
Одговара за најголемиот дел од Харли мотоцикли, хеликоптер, cruiser, custom мотоцикли (ве Молиме проверете ја големината пред да се купат).
Пакет Се Вклучени
Лево И Право Претвори Сигнал
Почитувани Купувачи Pls Забелешка : Pls Проверете Ја ГОЛЕМИНАТА, КОЛИЧИНА Пред Вашите Предлози!!!
За Било Какви Прашања, Pls Се Чувствуваат Слободни Да Ме Контактирате, Tks~~~
Драг пријател ,имаме две стил за да изберат ,црна и хром
Црна
Хром
Предности :
1. Ние си имаме свој фабрика, им понуди на фабрика цена за вас.
2. ОЕМ прифати. Ако у сакаат големи количини, можете да ме остави порака за да се добие најдобра цена. Или контактирајте со skype : missbearr90
3. Има oversea магацин, некои производи може да бидат испратени од НАС склад.
Превозот :
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна.
Гаранција :
Тоа доаѓа со една година гаранција. Pls контактирајте со нас во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со производот или услугата, pls контакт со нас и да не ни даде негативна или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
TCMT
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Lense Материјал:
ABS
Работен Напон:
DC 12 V
No.:
XF140697-E XF140697-Б

Поврзани производи