• Цената е намалена.
  • Свеж
Луксузна Паричникот Случај За SANTIN Промоција Светулка СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода Случаи Рака

Луксузна Паричникот Случај За SANTIN Промоција Светулка СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода Случаи Рака

 
DEN 208.32
DEN 192.00

Стока
Во продавницата

Луксузна Паричникот Случај СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода Случаи Рака
ПРЕВОЗОТ
ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.
ние сме среќни да ви помогне со враќање на средствата или девизните рок од 5 дена од приемот на производот, под услов сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба.
ако сакате врати стоката назад за понатамошни решение, ве молиме контактирајте со нас однапред. купувачи се одговорни за враќање на трошоците за превозот под никакви околности.
ПОВРАТНИ информации
1.Ние ќе ја напушти 5 ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации за сите купувачи.
2.Вашето задоволство е наш врвен приоритет, наша цел е да се направи сте толку среќни како е можно додека се занимаваат со нас.
3.Ние зависи од вашето задоволство да се успее. Затоа, вашите повратни информации е екстремно важна за нас.
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да не остави никакви негативни feed врати пред да контактирате со нас.
4.Ние и ветуваме дека ќе го решат проблемот за вас, веднаш штом ќе може да.


Карактеристики на производот

Материјал:
PU
Бренд Име:
HenryHair
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Анти-удар,Со Картичка Џеб
дизајн:
Обична
Големина:
5.5
Карактеристики:
СТП Кожа
Компатибилен Бренд:
За SANTIN Промоција Светулка
боја:
Црна Браун Сина Роза црвено Злато
фабрика:
Yes
во парк:
Yes
Трговија на големо:
Yes
is_customized:
yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина

Поврзани производи