• Цената е намалена.
  • Свеж
СВ 16IN/40CM Солидна Нерѓосувачки Челик Мрзливи Сузан Плочата Вртливата Плоча Кујнски Мебел со Надградба на Анти Пропадна Мека Гума Совети

СВ 16IN/40CM Солидна Нерѓосувачки Челик Мрзливи Сузан Плочата Вртливата Плоча Кујнски Мебел со Надградба на Анти Пропадна Мека

 
DEN 1392.00
DEN 1114.00

Стока
Во продавницата


Тивко Солидна Анти Пропадна Мека Гума Совети НАПРЕДНИ SS304 Нерѓосувачки Челик Мрзливи Сузан Плочата База
13 MM Дебел / 40 CM надворешен Дијаметар / 6 PCS Гума Совети Висина 6.1 MM / Држи 35 KGS Безбедно / Одговараат За 50-70 CM Табела
1.Избрани Висок Квалитет SS304 Нерѓосувачки Челик Материјал за Трајни и Сигурни Употреба
2.Надградба На Анти Пропадна Мека Гума Совети, Многу Beter Antislip Од Нормално Оние
3.Напредни Згусне Дизајн (13-17 MM) за да се Одржи Повеќе Тежина, Повеќе Лого и Цврсти
4.Внатрешниот Ред Мушка Дизајн да се Кандидира Повеќе Непречено и Исклучени


Карактеристики на производот

Тип:
Мебел Рамка
Примена:
Табела
Бренд Име:
QDSailStar
is_customized:
Yes
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
НАПРЕДНИ Нерѓосувачки Челик Мрзливи Сузан
Тип:
НАПРЕДНИ Нерѓосувачки Челик Мрзливи Сузан
Функција:
Ажурирање Мека Гума Совети за Анти Пропадна
Ротирачки:
Внатрешниот Ред Мушка Дизајн
Цел:
Тркалезна Маса Тркала База Стакло Врвот(само мрзливи сузан нема стакло или било)

Поврзани производи