• Цената е намалена.
  • Свеж
10pcs/многу Везени астронаут Закрпи DIY рачно изработени Комбинација Железо На Облека Stikcers Фармерки Палта Облека Appliques Шие Значка

10pcs/многу Везени астронаут Закрпи DIY рачно изработени Комбинација Железо На Облека Stikcers Фармерки Палта Облека Appliques

 
DEN 120.00

Стока
Во продавницата


Пегла На Закрпи
Големина : 9.8 * 8.5 cm
Пакет : 5pcs/многу
Ние сме фабрика, Добредојдовте Сопствени Дизајни, Добредојдовте Судење Наредби.
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, T/T, Зачувам.
2. Ние не сме одговорни за било локалните должност на вашата земја Обичај. Сите цената не вклучувајќи Даноци или Должност
Превозот
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса,телефонски број,поштенски код се точни.
2. Најчесто, производи ќе бидат испратени со 3-5 дена.
3. Експрес и Специјални линии ќе трае од 4 до 10 дена за испорака. Препорачана пошта ќе трае од 15 до 45 дена за превозот. Економски воздух пошта ќе трае 20 до 60 дена. Тоа зависи од земјата на дестинација.
Ве молиме да бидете трпеливи за превозот.
Во нашата позиција, се надеваме дека сите корисници може да се добие на парцела, како е можно поскоро.
Повратни информации
Ние сме во потрага напред за да се добијат позитивни повратните информации од клиентите.
Ве молиме љубезно ни остави позитивен повратните информации со 5 ѕвезди кога сте задоволни со производи.
Ве молиме контактирајте со нас кога не сте задоволни со производи, ние ќе се најде решение за вас и да бидете задоволни.


Карактеристики на производот

Тип На Производ:
Закрпи
Број На Модел На:
ABP00678
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Бренд Име:
ABEI
Големина:
9.8 * 8.5cm

Поврзани производи