• Цената е намалена.
  • Свеж
Ново Шише Везени Tulle Завеси За дневна Соба и Спалната соба Завеси Прозорецот Третман Drapes Дома Декор Европа 2018

Ново Шише Везени Tulle Завеси За дневна Соба и Спалната соба Завеси Прозорецот Третман Drapes Дома Декор Европа 2018

 
DEN 1375.68
DEN 826.00

Стока
Во продавницата


Пакет се вклучени : 1 парче x завеса или 1 парче x tulle Совети : 1.Цената е за 1 парче на завесата или tulle. Завеса и tulle се продаваат одделно. 2.Големина на : Wзначи ширина, Hзначи Висина. 3.Завеса Width=2 пати прачка/железнички ширина. 4. Висина : Слободно да ја прилагодите, Max е 2.7 метар. 5.Ве молиме овозможи мало отстапување (1-3cm) поради hemming. 6.Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку. 7.Ако вашиот прозорец е 150cm широк, ние ви препорачуваме 2 парчиња (W150cm*H250cm) продажната цена е поделена на Два дела 1.Завеса 2.Tulle Завеса цени се пресметува во однос на ширина. За да купите, само изберете ширина што треба. Ако треба да се прилагоди на висината. Само ме контактира, или цел порака. Ние ќе бидат прилагодени според висината ви треба. Бидејќи завеса ткаенина е обичај ткаенина, бојата на секоја серија на платно ќе бидат малку различни. Ние препорачуваме еднократно купување на бараната големина. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност. ПОВРАТНИ информации : Вашето мислење е важно за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми. Било каков проблем, само да не контактирате директно. Купување Забелешки : 1 : НАШИОТ сите стоката се земени во вид, бидејќи камерата, амбиентална светлина компјутерски монитори и други прашања од боја е неизбежна. 2 : По сите, производот е направен од вештачки, без да влијаат на појавата и употребата на мали пропусти, мала нишка не припаѓаат на обемот на проблеми со квалитетот, а не како наплата наплата основа. 3 : производ серии не се исти, може да има некои мали разлики, со цел да преовладуваат во вид.


Карактеристики на производот

Големина:
1PC W100cmxH250cm, 1PC W150cmxH250cm, 1PC W200cmxH250cm, 1PC W250cmxH250cm, 1PC W300cmxH250cm, 1PC W350cmxH250cm, 1PC W400cmxH250cm, 1PC W450cmxH250cm, 1PC W500cmxH250cm
Обработка:
Кука, Се Повлече Pleated Лента, Grommet Врвот
Стил:
Европа
Формат:
Скала Јаже
Материјал:
Крпа Завеса + Voile Завеса
Шема:
Извезена
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Број На Модел На:
луксузна завеси
Бренд Име:
FFYJXCLL
Тип:
Завесата
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Техника:
Ткаени
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Шише
Употреба:
Декорација
Пакет Се Вклучени:
1 компјутер завеса или 1 компјутер tulle

Поврзани производи