• Цената е намалена.
  • Свеж
Секси плажа Кимоно јакна лето лабава шупливи надвор долго кимоно чипка блуза кошула флорални везени chiffon жените блузи DD363 F

Секси плажа Кимоно јакна лето лабава шупливи надвор долго кимоно чипка блуза кошула флорални везени chiffon жените блузи DD363

 
DEN 2208.00
DEN 1214.00

Стока
Во продавницата

големина на Рамо Биста Должина една големина 48 120 96


Карактеристики на производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Бренд Име:
EASTQUEEN
Облека Должина:
Долго
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Флорални
Јака:
V Деколте
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Chiffon
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Број На Модел На:
DD363
Стил:
Канцеларијата Дама

Поврзани производи