• Цената е намалена.
  • Свеж
KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Ssangyong Actyon Hatchback (2010 Наваму) 350mm Автоматски Бришачи Сечилото

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Ssangyong Actyon Hatchback (2010 Наваму) 350mm Автоматски

 
DEN 379.20
DEN 337.00

Стока
Во продавницата


KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Ssangyong Actyon Hatchback (2010 Наваму) 350mm Автоматски Бришачи Сечилото
Ве молиме Кликнете на линкот Подолу за Ssangyong Actyon пред стакло :
СО СРЕЌА И ДА ИМААТ УБАВ ДЕН : )


Карактеристики на производот

Објектот Должина:
Single rear wiper, Single wiper arm, 1 Set
Ssangyong Модел:
Actyon
Објектот Тежина:
0g
Ssangyong Actyon-Година:
2012,2013,2010
Специјални Функции:
HD чисти
Материјал Тип:
ABS+Гума
Година:
2017Year
Објектот Ширина:
0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
За Возило Брендови/Модел:
Ssangyong
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
КА-SYH-01
Бренд Име:
KAWOO

Поврзани производи