• Цената е намалена.
  • Свеж
Романтична Љубов 12pcs/многу Мини led самовила партија светлина бисери со батерии за свадба денот на вљубените лице украси 11 бои

Романтична Љубов 12pcs/многу Мини led самовила партија светлина бисери со батерии за свадба денот на вљубените лице украси 11

 
DEN 287.52

Стока
Во продавницата


Романтична љубов 12pcs/многу Мини led самовила партија светлина бисери со батерии за свадба денот на вљубените лице украси 11 бои
Карактеристики На Производот :
Трансформира вашиот настан во еден магичен земјата на чудата!
Ставете ги овие мали 3/4" дијаметар јасно топки насекаде околу вашата партија место.
На тревникот, во градината, виси од дрвја, грмушки и тавани.
Нивните водоотпорен дизајн овозможува за употреба во вода карактеристики, каде што тие ќе плови.
Секој од нив има мали блескав LED дека згаснува и исклучување, полека.
Колективно, тие произведуваат движат светулка или самовила светлина ефект, што е апсолутно уникатен.
Можете да го замените батериите, исто така,.
Риболов линија може да се доставуваат со користење на мали вдлабнати кука за anchoring.
Спецификација за производ : ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Гушење опасност. Да се чува далеку од мали деца Пакет на 12 Топката Светла (Една боја по кутија) Место овие мали јасно топки сите околу вашата партија место Секој од нив има мали блескав бела LED дека згаснува и исклучување полека Колективно тие произведуваат уникатен движат светулка или самовила светлина ефект водоотпорен дизајн овозможува за употреба во вода карактеристики Батерии ќе трае 20+ часа постојано на Риболов линија може да се доставуваат со користење на мали вдлабнати кука за anchoring над земјата Заменливи батерии
Батеријата Барања : 2x CR1220-3 V батерии (вклучени)
Димензии : Мерки околу 2cm (Дијаметар)
Пакет се Вклучени : 12 x LED Самовила Бисери Светлина Батериите се вклучени
Производ Слики :
Продавачот Ветување
Посветеност на квалитетот : Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа : Ние се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот : 1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање . 2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
Работно Време :
GMT+8 : 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас.
Offline, ве Молиме оставете порака за нас, ќе ви одговори што наскоро кога назад на работа.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!


Карактеристики на производот

боја:
Мулти, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Виолетова, топло бела, Вар, Розова, Теал
Повод:
Свети Патрик е Ден,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на планетата Земја,Денот на Таткото,Назад На Училиште,април Будала Ден,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Велигден,Божиќ,денот на Благодарноста
Број На Модел На:
ST-FB-001
Блескав Време:
24hours
Бренд Име:
KITOSUN
Број на Компјутери:
12pcs
is_customized:
Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Производ Димензии:
3/4 инчен дијаметар
LED Боја Опции:
Бела/топло бела/црвена/зелена/блу/жолто/розова/виолетова/портокал/теал/вар
Тип На Батерија:
2 парчиња заменливи CR1220 батеријата инсталиран
Како да се активни:
Отворете пластична топка и извлечете ја картичката
водоотпорен или не:
Водоотпорен и тоа е подвижна
Виси или не :
Виси
извор на енергија тип:
Копчето Батеријата
Предупредување:
Гушење опасност. Да се чува далеку од мали деца
Име:
мини led самовила партија светлина
Тип:
свадба Партија & Декоративни Светилки

Поврзани производи