• Цената е намалена.
  • Свеж
DEKABR Нова Мода Лето Плажа Дише Мажите Сандали Вистинска Кожа Мажите Сандала Бренд Мажите Летни Чевли Дише Влечки

DEKABR Нова Мода Лето Плажа Дише Мажите Сандали Вистинска Кожа Мажите Сандала Бренд Мажите Летни Чевли Дише Влечки

 
DEN 2428.80
DEN 1336.00

Стока
Во продавницата

DEKABR Нова Мода Лето Плажа Дише Мажите Сандали Вистинска Кожа Мажите Сандала Бренд Мажите Летни Чевли Дише Влечки Големина 6.5=38 одговара за нога должина е 24,5 цм. Големина 7=39 одговара за нога должина е 25cm. Големина 7.5=40 одговара за нога должина е беа 25,5 cm. Size 8=41 одговара за нога должина е 26cm. Големина 8.5=42 одговара за нога должина е 26.5 cm. Големина 9.5=43 одговара за нога должина е 27cm. Големина 10=44 одговара за нога должина е 27.5 cm.


Карактеристики на производот

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Сандала Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
RA17010
Бренд Име:
DEKABR
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Моден Елемент:
Шиење
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Кравја Кожа:
Сандали
Мажи:
лето чевли
боја:
светло кафена,темно кафена
Сезоната:
Лето
Големина:
38,39,40,41,42,43,44

Поврзани производи