• Цената е намалена.
  • Свеж
Поставен Вистински Бисер Накит 8-10мм 3 Реда Вистински Слатководни Бисер Нараквица ,Деверуша Нараквица ,Свадба Партија Дама Подарок

Поставен Вистински Бисер Накит 8-10мм 3 Реда Вистински Слатководни Бисер Нараквица ,Деверуша Нараквица ,Свадба Партија Дама Подарок

 
DEN 1824.00
DEN 1459.00

Стока
Во продавницата

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за Накит
Секоја накит во мојата продавница се вистински бисери, ние сме уникатен дизајн и прва класа на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе во најбрзо време за да се даде одговор, ви благодариме за доаѓање!
Благодарение толку многу за да ја Посетите мојата продавница, среќен шопинг!


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Форма:
Компир
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Затворач Тип:
Магнет
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Класичен
Материјал:
бисер
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ХАИ YING ЛИ ВЕИ
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
2018bc-84
Обликотшема:
Компир
накит:
бисер хривнија
Бисер Тип:
слатководни бисер
бисер сјај:
AA
Бисер Тело:
Со Ситни Флеки
Бисер Форма:
компир roundpearl
бисер nacre:
сите(100% nacre)
бисер боја:
Бела
Затворач:
магнет затворач
бисер големина:
8-10мм
хривнија должина:
8inches

Поврзани производи