• Цената е намалена.
  • Свеж
PULUZ 40m 1560inch 130ft Длабочина Подводно Пливање, Нуркање Случај Водоотпорен Камера торба Домување случај за Sony О7 A7S A7R

PULUZ 40m 1560inch 130ft Длабочина Подводно Пливање, Нуркање Случај Водоотпорен Камера торба Домување случај за Sony О7 A7S A7R

 
DEN 18864.00

Стока
Во продавницата


Карактеристики
1. Идеален за снимање вода-активности фотографии, како и снимање за време на сурфање, нуркањето или нуркање.
2. Тоа исто така може да се користи под врнежлив, снежните, windy, прашина или матен околност.
3. тој заштитна домување случај е погоден за Sony О7 / A7 S / A7 R отворено спортски камерата, тој може да се заштити вашиот спортски камера и чувајте го подалеку од прашина.
4. Тоа може да се заштити вашиот камерата до 130ft/40 метри под вода, ефикасно држи вода за разлика од уредот и им дава сеопфатна заштита.
5. Мала тежина, тоа е удобен и лесен за употреба и да го носат, погоден за надвор од спортот.
Известување
Ве молиме тест подводни без вашите дигитални во прв пат. Ве молиме потврдете го своето leakproofness пред употреба.
Општи Материјал Гума, Нерѓосувачки Челик, КОМПЈУТЕР, Стакло Заштитни Случај Водоотпорен Филтер со Дијаметар од 28-70mm Температурата на работа 0-40 Степен C Големина 19*18*15cm Тежина 1138g Технички Параметри Водоотпорен Ниво 130ft / 40m Пакет Вклучува Пакет Содржина 1 x Водоотпорен Случај
1 x Вратот Лента
1 x Рака Лента
1 x O-ring Печат
1 x Лубрикант Вода-запечатување
1 x Ткаенина за Чистење
1 x Упатство


Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Zomei
Број На Модел На:
PU7003
Употреба:
Камерата
Додатоци Тип:
Водоотпорен
Материјал:
Гума, Нерѓосувачки Челик, КОМПЈУТЕР, Стакло
Компатибилен:
за Sony О7 / A7S / A7R
Температурата На Работа:
0-40 Степен C
Нето тежина:
1138g / 2.5 lb / 40.17 оз
Водоотпорен Ниво:
130ft / 40m / 1560 со инчен

Поврзани производи