• Цената е намалена.
  • Свеж
16cm Австралија Qantas A380 Авион Модел Легура Модел Авијација Модел Австралија A380 Авион Авионот Модел Стојат Занает 1:400 Играчки

16cm Австралија Qantas A380 Авион Модел Легура Модел Авијација Модел Австралија A380 Авион Авионот Модел Стојат Занает 1:400

 
DEN 679.20
DEN 476.00

Стока
Во продавницата

ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека за различни фабрика за производство на многу , ќе има 2 вида на база на јасни и бела еден . база, ќе биде испратен од radom од фабриката . ви благодариме !!!


Карактеристики на производот

Карактеристики:
Diecast
Бренд Име:
Prenoy
Бар-кодот:
No
Брод/Поморски Брод:
Други
Предупредување:
Авион Модел Авион Авионот модел
3C:
Тип
Тип Број:
Австралија Qantas A380 Авиокомпании
Скала:
1
сертификација:
3C
Материјал:
Метал
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
Австралија Qantas airbus A380 модел
Тип:
Авион

Поврзани производи