• Цената е намалена.
  • Свеж
[VK]Американски МИЛВОКИ.СО WIS A-B RV6NAYSD103A 10K проводници пластични еден калем potentiometer префрлате

[VK]Американски МИЛВОКИ.СО WIS A-B RV6NAYSD103A 10K проводници пластични еден калем potentiometer префрлате

 
DEN 2880.00

Стока
Во продавницата


модел : RV6 NAYSD103 A 10k
школка дијаметар : 13 MM
вратило дијаметар : 3.18 MM,
на завртката заб дијаметар : 6.2 MM,
забите должина : 6 MM
axial должина вклучувајќи ја завртката заб : 22.23 MM
номинална моќност : 0.5 W,
живот : повеќе од 50000 пати.
Типична примена : прирачник за контрола на медицинска опрема телеком.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VICKO
сертификација:
CCC
Гаранција:
60D
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи

Поврзани производи