• Цената е намалена.
  • Свеж
Цинк Легура Школка 360 Степени Врти Водата На Филтерот За Славина Млазницата Вртливата Заштеда На Вода Допрете Aerator Тапа Млазницата Филтер За Вода Bubbler

Цинк Легура Школка 360 Степени Врти Водата На Филтерот За Славина Млазницата Вртливата Заштеда На Вода Допрете Aerator Тапа Млазницата

 
DEN 122.40
DEN 89.00

Стока
Во продавницата


Кујна Додатоци Ротираат 360 Вода Филтер Тапа Млазницата Вртливата Заштеда на Вода Допрете Aerator Тапа Млазницата Филтер за Вода Bubbler Карактеристики : заштеда на енергија : заштеда на Вода 30%-70% (во споредба со стандардот bubbler). Зголемување на притисокот на водата : Спречување на вода течеше, и воздухот се меша со вода е добра,водата се чувствува мека, подобрени вода импулс,чистење повеќе погодно. 360°на ротација : Вода лесно може да го покрива целото потоне,никогаш не се грижите за чистење на потоне во студена зима. Хуманизирано дизајн, лесно да се инсталира. Здравје, лесен за чистење : Вода bubbler содржи филтер, можат да бидат во леснотијата употреба. Опис : Вртливата кујнски мијалник и туш со вода за заштеда на апликации. Со повлекување на хром позлатен главата, нежна aerator спреј станува моќен авион. Со парична казна, изградена-во нечистотија цедилка доловува песок и нечистотија честички. Да се исчисти, едноставно отстранување на цедилка и исплакнете го под вода. Оваа единица произведува шампањ ефект проток кој го негира било поздравниот назад во базенот во исто време зголемување на мокрење способности и перформанси. Одговара на многу видови на стандардни чешми со M22 надворешни нишка и внатрешната нишка M24. Спецификации : Димензии : Прибл.63 (L)x35(дното кол.)x25(врв кол.) мм Адаптер надворешниот кол. : 22mm Боја : Сребрена и Црна Инсталација метод : Биро монтирани се Справи со Количеството : една рачка Материјал : Пластични+Метал Rotate : yes Стил : современи


Карактеристики на производот

Purifying Позиција:
Терминал За Прочистување
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
За третман на вода машина Тип:
Пред-филтрирање
Употреба:
Тапа-Монтирани
5 Фаза Филтрација:
No
Интерфејс Дијаметар:
Никој
боја:
Сребро.
Број На Модел На:
Вода Филтер Purifiers
Бренд Име:
Konka
Вода Принос(Литар/Минута):
6.0
Квалитетот На Водата Барања:
Општинската Вода
Времето на пазарот:
Јуни-15
Инсталација:
Десктоп
Моќност (W):
Никој
Функција:
Индиректна Пијалок
Тип:
вода филтер
сертификација:
Никој
Објектот:
360 Врти Водата На Филтерот За Славина Млазницата
Инсталација Тип:
Активниот јаглен + PS Пластика
Адаптер надворешниот кол:
22mm
Функција:
360 Ротирате Вртливата Заштеда На Вода Допрете Го
Функција:
Thermostatic Чешми
боја:
Sliver и Црна
Нето тежина:
33g
За третман на вода машина Тип:
Прочистувач На Вода

Поврзани производи