• Цената е намалена.
  • Свеж
H1013 Отворено molle ранец систем Еластична виси јаже тока Лента завршувањето на фиксна тока Серпентина складирање Лента clip

H1013 Отворено molle ранец систем Еластична виси јаже тока Лента завршувањето на фиксна тока Серпентина складирање Лента clip

 
DEN 192.00

Стока
Во продавницата


12940 Име : со еластична виси јаже ослободувањето мини ослободувањето тока креативниот развој на лентата завршувањето на фиксна тока кабелот носителот складирање Лента clip Боја : Црна Нето тежина : 4 грама Материјали : Најлон Целосна должина : 19.5 cm (Еластична јаже укината должина) Тока должина : 2cm Тока ширина : 0.8 cm Користи : Посебно да се справи со вишокот на лента, како и употребата на фиксна предмети и така натаму. Внимание : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално, се надевам, ќе може да се разбере. 2.Со разликата во мерниот метод, ќе има 1-3cm толеранција во големина (1cm=0.39 инчен).Ви благодариме за разбирањето! 3. Сите производи во нашата продавница не содржи батерии (батеријата може да не бидат испратени) , ве молиме да купат сами. 4. Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или има какви било информации во врска со производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашите прашања, за да ви помогне да се одржи редот! трговија на големо : Сите предмети во парк, ние може да се направи трговија на големо, повеќе од 10 компјутери може да ви даде трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена. Ако сакате да ги продаваме нашите производи, ние можеме да испратите производи директно да на вашите клиенти, онолку колку што ќе потврдите адресата е точно! ние не ќе ја покаже било која од нашата продавница информации и цена индикација во пакет. За нарачка помала од 5 ДОЛАРИ, без следење на број кои се обезбедени за цел повеќе од 5 ДОЛАРИ, ќе обезбеди следење на број на Кина пост. Ако сакате вашиот производ да има логистика следење на број, но вие сте купување на помалку од $ 5, можете да додадете $ 1. Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата. времето за испорака По плаќањето е успешна, ние ќе ви испрати пакет, како е можно поскоро. По породувањето, парцели ќе треба безбедносна проверка од страна на Кина царинската, и логистика информации ажурирање обично бидат потребни 5 до 10 дена, ве молиме да бидете трпеливи. Тоа ќе биде потребно за 10-45 работни дена да повеќето земји и региони, но за тоа ќе бидат различни за секоја земја, и тоа ќе ви го одложи поради неповолните временски услови, како што се случај на виша сила. Ако купувачот не ја прими стоката пред заштита период, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири заштита период, се додека не добиете парцели. Ве молиме да бидете трпеливи чека за вашиот парцели. Ние се чека трпеливо! Ве молиме прочитајте совети внимателно пред да се одржи редот. Доколку имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори на спор, ви благодариме! Ние ќе се потрудиме да ви помогне откако ја примите вашата e-mail пораки, како што ние живееме во различна временска зона, ќе имаат неколку часа временска разлика, па ве молиме да бидете трпеливи доволно. Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби, ви благодариме! Разбирањето и довербата е основа за соработка. Ви благодариме и имаат убав ден. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди коментари. Инаку ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации . Ние гарантираме ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне да се реши ова прашање. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви благодарам!


Карактеристики на производот

боја:
1 Парчиња, 10 Парчиња
Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:
EDCGEAR
Големина:
S

Поврзани производи