• Цената е намалена.
  • Свеж
Автомобил пред магла светлина светилка детектор рамка стап стил ABS Хром покрие скратува За Suzuki S-cross scross SX4 2014 2015 2017

Автомобил пред магла светлина светилка детектор рамка стап стил ABS Хром покрие скратува За Suzuki S-cross scross SX4 2014 2015

 
DEN 741.12
DEN 660.00

Стока
Во продавницата

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и такси Превозот и Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Враќање /Поврат
1).Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест. Ние ќе го прават истото за вас.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот е-маил. Ако вашата нарачка количини повеќе од 10pcs,ве молиме контактирајте со нас пред плати, можеби и ние може да ви помогне да заштедите на трошоците.Ние ќе ви испратиме р производи на време и да имаме следење на број автоматски. Ние, исто така, нудат во комбинација превозот попуст. Имаме изградено солидна производ и имаат углед и искуство премногу. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Може ли да добијам попуст?
A : LANGENS секогаш се покаже на најдобрите цената што би можел да понуди, па се купи со себе ќе добиете на најевтиниот цена.(Метод за да добиете попуст за голема цел е : да се Направи ред прво, не се плати веднаш, не остави порака да ни каже и квантитетот на превозот метод сакате, ние ќе го промени цена во рок од 24 часа, тогаш ве молиме да плати за нарачката.Оваа ситуација секогаш се случи со поштата воздух mail, кога ќе се најде на вашиот парцела следење на информации покажува лево ХОНГ КОНГ и нема информации за вашата локална скопска веб-сајт, вашиот парцела сега е на патот на вашата земја, или пристигна во вашата земја, но само затоа што вашата локална скопска премногу зафатен да се справи со толку многу парцели, ве молиме да бидете трпеливи. Ни се обиде и нека се стави нашето искуство да работи за вас. Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др.
3) Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
7.com/ (За Aliexpress Стандард Превозот само) или www. Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди.) или погрешно стоки, но секако ние ќе ги провери сè внимателно и потврди тоа е во добра состојба, Ако нема прашања, ние ќе ви ги даде на наплата наскоро откако ќе добиете предмети. Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay , виза, банкарски трансфер , Запад Унија, TT.Кога приемот време помалку од 10 дена лево и ти се уште не се на пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и на приемот време за тебе и да се обиде да помогне да се најде причина за одложување и обидете се да се реши. Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
3) Ние ќе ВИ вратат ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена за проблеми со квалитетот (клиентот треба да им понуди на дигитални фото на продавачот за каква било поплака за нас да направат истрага.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Испорака
1) . Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира
6.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Автомобил модел:
scross SX4
Име На Модел:
JUHWJU384578
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
Декорација, заштита и безбедност
Материјал:
ABS
Модел Година:
2014 2015 2016 2017
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.21kg

Поврзани производи