• Цената е намалена.
  • Свеж
Трговија на големо 1string Природни Nephrite Jad e Монистра, 6mm 8мм 10мм 12mm За Накит Diy 15.5/string

Трговија на големо 1string Природни Nephrite Jad e Монистра, 6mm 8мм 10мм 12mm За Накит Diy 15.5/string

 
DEN 479.52

Стока
Во продавницата


Трговија на големо 1string Природни Nephrite Jad e Монистра, 6mm 8мм 10мм 12mm За Накит Diy 15.5"/string
Количина : 1string пакет
Мушка Големина : 6mm 8,мм 10мм 12mm
килограм
Превозот И Ракувањето Со Поштенски :
Поштенски : со авион Mail ( 10-25 бизнис дена )
од страна на EMS (За 7 работни дена, може да се следи)
од UPS-от (За 4 работни дена, може да се следи)
1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/UPS/DHL или Хонг Конг пост ,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.
2-примерок, ќе биде испратен од страна на Хонг Конг пост Воздухопловната.
3-ЕМС/UPS-от (за голема цел)
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака.
4-Хонгконг Пост (за мали цел).
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет (вклучуваат Хонг Конг ).Ние ќе брод во точка (а) во рок од 2 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена .Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака .Понекогаш како custome проблем и временските проблем ,тоа ќе биде одложен за неколку дена .Тоа може да биде до околу 30 дена.
Фабриката Историја
Ние сме водечки производител и извозник на накит , со повеќе од 14 години искуство во Гуангжу, Кина.Нашите главни производи вклучуваат : Полу Скапоцен Камен и сребро jewery како и од не ' рѓосувачки челик накит. Имаме речиси повеќе од 50-100 вешт рака-сечење работници плови со барањата, и скоро 50 сечење машини. И ние се стави голема технолошки внимание во обработка на изборот, сечење, изработката, полирање и дупчење придружени со строга контрола на квалитетот.
Се Враќа & Повратна Информација :
Ние сме многу убедени дека нашите објект ќе ги задоволи и надмине вашите очекувања. Сепак, ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, дека може да се врати вашата нарачка во рок од 30 дена од датумот на купување. Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин. Ние не опфаќаат враќање поштарина и само продавница кредит е издаден за враќање.
Што се очекува да се добијат ПОЗИТИВНИ повратните информации и 5-ѕвезда оценка од вас ако сте среќни со нашите производи. Ако најдете било какви проблеми на објектот ќе се примени, ве молиме контактирајте со нас да го работат надвор пред да остави негативни или неутрални повратни информации или ниска НСД оценка. Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.
Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти : Доколку имате било какви прашања ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе бидеме среќни да одговорите на било кој пораки во рок од 1 работен ден. Ние не се работи за време на викендите и празниците, но ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро за понеделник. Па ве молиме љубезно се чека за нашиот одговор и не остави лош повратни информации или датотека случај пред добивање на одговор. Ви благодариме за вашето трпение!


Карактеристики на производот

Објектот Дијаметар:
6MM 1str, 8MM 1str, 10MM 1str, 12MM 1str
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Број На Модел На:
Скапоцен камен приврзоци
Објектот Форма:
Принцеза-намалување на
Бренд Име:
URORU
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
100g
Главниот Камен:
Nephrite
Камен Методот На Третман:
Природни
Камен Создавање Метод:
Природни
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Големина:
6 MM 8MM 10MM 12MM

Поврзани производи