• Цената е намалена.
  • Свеж
FARLENA Накит Ексклузивен Дизајн Убава Школка Слива Brooch Иглички Мода Симулирани Бисер Брошеви за Жени

FARLENA Накит Ексклузивен Дизајн Убава Школка Слива Brooch Иглички Мода Симулирани Бисер Брошеви за Жени

 
DEN 335.52

Стока
Во продавницата


Висок квалитет на природен камен монистра шамија brooch брошеви за жените 【Материјал】Школка


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
FARLENA
Материјал:
Школка
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
Цвет
Број На Модел На:
FBRO289
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Поврзани производи