• Цената е намалена.
  • Свеж
YAOPEI Одговара За Mazda 3 BM 2013-2017 ЛЕВО Пумпа за миење почиста sprayer actuator млазницата светлата

YAOPEI Одговара За Mazda 3 BM 2013-2017 ЛЕВО Пумпа за миење почиста sprayer actuator млазницата светлата

 
DEN 2879.52
DEN 2419.00

Стока
Во продавницата


YAOPEI Одговара За Mazda 3 BM 2013-2017 ЛЕВО Пумпа за миење почиста sprayer actuator млазницата светлата
Производ Детали : Состојба : 100% сосема Нов & Висок Квалитет на Боја : Како на слики Прикажани Гаранција : Да Дел број : BHT4-51-82 Y Fitment : За Mazda 3 BM 2013-2017


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Перач На Автомобили
Бренд Име:
YAOPEI
Тип На Мотор:
Индукција На Моторни
Име На Модел:
BHT4-51-82Y
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
5inch
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
8inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Вклучи Додатоци:
No
Гаранција:
Yes
OE БРОЈ:
BHT4-51-82Y
Фабриката Нема:
BHT4-51-82Y
боја:
како Слика
Производителот Дел Број:
BHT4-51-82Y
Осветленост Дел Број:
BHT4-51-82Y
квалитет:
добро
испорака:
брза испорака
Состојба:
Нови
Тип:
Перач На Автомобили

Поврзани производи