• Цената е намалена.
  • Свеж
Тесла smart 20 милиони HDMI Кабел 1080P@60Hz 20 милиони HDMI да HDMI Кабел HDMI Кабел Адаптер 3D за Xbox360 LCD PS3, PS4 проектор компјутер

Тесла smart 20 милиони HDMI Кабел [email protected] 20 милиони HDMI да HDMI Кабел HDMI Кабел Адаптер 3D за Xbox360 LCD PS3, PS4 проектор

 
DEN 3839.52
DEN 2304.00

Стока
Во продавницата


Тесла smart HDMI Кабел 1080 [email protected] Hz HDMI да HDMI Кабел 20 милиони HDMI Кабел Адаптер 3 D за Xbox360 LCD PS3, PS4 проектор компјутер
Пакување листа :
1 x 20 милиони HDMI Кабел( Polybag)


Карактеристики на производот

Интерфејс Тип:
HDMI
Пакет:
Yes
Резолуција:
1920 x 1080
Бренд Име:
тесла smart
Компјутерски Конекции:
1 Порти
Следи Врски:
1 Порти
Број На Модел На:
C20MHD00BU
Надворешниот Дијаметар:
9.0mm
Состојба:
Нов и висок квалитет
Должина:
20m
Производи Статус:
Акции
боја:
Црно-Сини
Резолуција:
До [email protected]
Употреба:
За Xbox360 LCD PS3, PS4 проектор компјутер
Пакување:
Polybag

Поврзани производи