• Цената е намалена.
  • Свеж
CHRA BV39 54399880019 54399700019 54399880020 54399700020 03G253056G 03G253016K 03G253016R 03G253014G 03G253010D 03G253056E AXR

CHRA BV39 54399880019 54399700019 54399880020 54399700020 03G253056G 03G253016K 03G253016R 03G253014G 03G253010D 03G253056E AXR

 
DEN 4847.52
DEN 4411.00

Стока
Во продавницата

ние ја прогласи пониска вредност за да се минимизира царина.9 TDI 105 HP 77 KW Моторот : BJB BKC BXE,2002 "ШКОДА" Octavia 1.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.9 TDI 105 HP 77 KW Моторот : BJB BKC BXE,2004 - "ФОЛКСВАГЕН" Caddy 1. Задоволството на клиентите е нашиот прв на работа гол.9 L TDI 03 G253014 F 03 G253014 FX 03 G253056 G 03 G253016 K 03 G253016 R 03 G253014 G 03 G253010 D 03 G253056 E Турбо модел : BV39 BV39-0017 BV39-0018 BV39-0019 BV39-0020 BV39-0021 BV39-0022 kp39-0022 kp39-0017 kp39-0018 kp39-0019, kp39-0020 kp39-0021 Турбо Кодот : 54399700017 54399700018 54399700019 54399700020 54399700021 54399700022 54399880017 54399880018 54399880019 54399880020 54399880021 54399880022 5439-988-0022 5439-970-0022 5439 988 0022 5439 970 0022 03 G253014 F 03 G253014 FX 038253056 G 038253016 K 038253016 R 038253014 G 038253010 D 038253056 E 54399880017 543997000175439-988-0017 5439-970-0017 5439 988 0017 5439 970 0017 038253016 L 038253014 A 54399880018 54399700018 5439-988-0018 5439-970-0018 5439 988 0018 5439 970 0018 54399880019 54399700019 5439-988-0019 5439-970-0019 5439 988 0021 5439 970 0021 5439-988-0021 5439-970-0021 ОЕМ БР : 038253010 D 038253056 G 038253056 E 038253016 K 038253016 R 03 G253014 F 03 G253014 FX 038253014 G Големина : 340*260*240mm Пакување Детална : Цврста картонска кутија
Примена : За Ауди А3 /За "Фолксваген" Caddy III/За SEAT Altea Леон Толедо III/ "Шкода" Octavia Врвен II 1. Гаранција Политика Гарантниот период : 12 месеци од денот на приемот.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.


Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
BV39 54399880022 За АУДИ А3 ФОЛКСВАГЕН Caddy BJB BKC BXE BRU 1.9 L
Објектот:
BV39 0022 Турбополнач Турбо Турбина кертриџ CHRA Core
Дел Број:
54399880022 54399700022 5439 988 0022 5439 970 0022
OE БР.:
03G253014F 03G253014FX 038253014G 038253016K
OE БР..:
038253010D 038253056G 038253056E 038253016R
Примена на моторот:
BJB BKC BXE BRU BXF BXJ BJB BKC BXE BXF BRU ATD BVK AXR BSW BEW AXR СЕКИРА
Апликацијата возило:
За АУДИ А3 ФОЛКСВАГЕН Caddy Голф За SEAT Altea Passat 1.9 TDI L
Гарантен период:
03G253014F 03G253014FX 038253056G 038253016K 038253016R 038253014G
Место на Потекло:
038253010D 038253056E 038253016L 038253014A
Дел Број .:
54399700017 54399700018 54399700019 54399700020 54399700021
Дел Број ...:
54399700022 54399880017 54399880018 54399880019 54399880020

Поврзани производи