• Цената е намалена.
  • Свеж
Добар квалитет! Обичај specia патосници за Infiniti QX 56 7seats 2015-2010 водоотпорен автомобил теписи за QX56 2013,Бесплатен превозот

Добар квалитет! Обичај specia патосници за Infiniti QX 56 7seats 2015-2010 водоотпорен автомобил теписи за QX56 2013,Бесплатен

 
DEN 14822.40
DEN 9190.00

Стока
Во продавницата


Обичај посебен автомобил патосници за Infiniti QX56 (7 седишта)
1.Како да се избере автомобил модел ?
По нарачка, вие треба да оставите порака за вашиот автомобил модел, На пример,Мојот автомобил е : QX56 7 седишта 2013 година .
Тогаш ние ќе ја испрати овој производ за вас и за вашиот автомобил.
2.Боја опции :
Боја избори 1 : Црна
Боја избори 2 : Браун
Боја избори 3 : Беж
Боја избори 4 : Вино Црвено
Боја на избор се 5 : Портокал
3.Детали за производот :
4.За Бизнис Купувачи : 1.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница веб-сајт во прв план. Ќе најдете една неверојатна спектар на високо квалитетни евтини производи тука. нашата компанија има 5 години интернет продаде искуство. ние, исто така, се обрне повеќе внимание на нашата служба за корисници. Можете да не контактирате во било кое време и ние ќе ви ги реши проблемите за вас веднаш. 2.Плаќање : 1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Union, Money Gram . СИТЕ големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес. 2. За безбедно проблем, ве молиме потврдете го тоа откако ќе го плаќа тоа. 3.Задоволството На Клиентите : 1.Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. 2.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. 4.Превозот : Превозот Време : Откако ќе плаќање,сите објекти ќе биде предаден во рок од 7 работни дена.По предаден,ние ќе испратиме следење на број за вас, за вашата нарачка,можете да ги пратите вашата нарачка од страна на следење на веб-сајтот. Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака 5.Политика На Враќање : 1.Ако сакате да разменувате објекти , мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот ; 2.Ако сакате да се вратите на овој објект , мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И што треба да се плати се врати превозот обвиненија,откако јас recived оваа точка,ќе испрати назад сите пари за вас. 6.Повратни информации : pls ни даде postive повратни информации по добивање на вашиот пакет,доколку ги имате било какви прашања во врска со нашите производи. plsss ги споделите со нас ,контактирајте не преку табелата прозорец или пратете ми порака ние ќе го реши проблемот на најдобар начин. ви благодариме !


Карактеристики на производот

Боја Име:
Црна, вино црвено, Портокалово, Кафеава, Беж
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Тежина:
3.4kg
Специјални Функции:
носат-отпор ,трајни ,водоотпорни,Лесно да се исчисти,не се лизга
Објектот Ширина:
According to the car's model
Патосници Тип:
Мат Кожа
Бренд Име:
RUIRI
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
Име На Модел:
ЈАС-QX56-006
Објектот Должина:
According to the car's model
Објектот Висина:
According to the car's model
Материјал Тип:
вештачка кожа
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Производот Количина:
7 седишта за во автомобил патосници

Поврзани производи