• Цената е намалена.
  • Свеж
Моден Жените Faux Кожа Долго Паричникот Картичка Tassel Срцето Шарм Чанта Спојки

Моден Жените Faux Кожа Долго Паричникот Картичка Tassel Срцето Шарм Чанта Спојки

 
DEN 238.56
DEN 162.00

Стока
Во продавницата


Спецификации :
Торба изглед е едноставно и лесно.
Парична казна изработка, убаво подарок за вашите пријатели.
Лесен, удобен да се однеси со себе.
Точка Име : Паричникот
Пол : Жените
Материјал : Кожа Faux
Стил : Мода
Карактеристики : Card Slot, Бил Оддел, Патент Џеб, Долго Паричник, ЛИЧНА Прозорец, Tassel Срцето Pendant, Солидна Боја
Големина : 18.5 cm x 9cm x 1,5 см/7.28" x 3.54" x 0.59" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Паричник(Други додатоци не се вклучени.)


Карактеристики на производот

Објектот Ширина:
9 cm
Објектот Тежина:
144 g
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Материјал Состав:
Faux Кожа
Главен Материјал:
PU
Број На Модел На:
41842
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Тип На Објект:
Паричникот
Бренд Име:
SANWOOD
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Затворање Тип:
Не Патент
Декорација:
Никој
Пол:
Жените
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,За Држачот,Фото Носителот
Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Должина:
18.5cm

Поврзани производи