• Цената е намалена.
  • Свеж
1pcs Пресврт дрво Вежба Малку 6/8/10/12/14/16/18/20/22/25мм Нови За дрво Вежба делови Машини за Алатки

1pcs Пресврт дрво Вежба Малку 6/8/10/12/14/16/18/20/22/25мм Нови За дрво Вежба делови Машини за Алатки

 
DEN 202.56

Стока
Во продавницата

Тоа е, главно, погоден за длабоко отворање на сите видови на тврдо дрво и плута. Тоа се инсталирани во електричен вежба или клупата вежба. Не користете челична барови и други метални материјали. Ве молиме, изберете ја големината која ви е потребна. 6mmx230 значи Должина : 230mm ве молиме имајте во предвид : месо тело Облик =Должина вкупна Должина = Вежба дијаметар


Карактеристики на производот

Месо Тело Форма:
230mm, 350mm
Вкупна Должина:
6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 25
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
VENSTPOW
is_customized:
Yes
Материјал:
Други
Должина:
Други
Број На Модел На:
1pcs
Тип:
Пресврт Вежба Малку
Употреба:
За Дупчење Дрво

Поврзани производи