• Цената е намалена.
  • Свеж
1X 1032L Diecast Алуминиумско Куќиште за Гитара Педали Бронза за гитара Looper Куќиште

1X 1032L Diecast Алуминиумско Куќиште за Гитара Педали Бронза за гитара Looper Куќиште

 
DEN 1151.52

Стока
Во продавницата


(1032 L) гитара stomp ефекти алуминиум проектот кутија комплет :
Тоа е одлично за DIY педалата градител дека е само почеток на градење на педали.
Карактеристики На Производот :
♦ OEM услуга е понудена
♦ Вода-доказ ниво до IP54
♦ Отворено лизгање рекламирање светлина кутија
♦ Производи изберете висок квалитет на алуминиум ,исто така, може да според клиент замолени да го одберете и материјални, не-корозивен добра изолација.
♦ Овој производ е погодна за внатрешна и надворешна електрични, електронски, на комуникација, на firee опрема, контролен панел, терминал КУТИЈА, PCB КУТИЈА, превозот, нафта, хемиски, големи фабрики, крајбрежните фабрики, празнење на терминалната опрема, валкани третман на отпадни води објекти, еколошки опасности објекти, итн.
Број На Модел На
1032 L)
Големина
254(L) X71(W) X52.5(H)mm
Материјал
Алуминиум
Боја
Црна/ Бела/ Сребрена/ Прилагодени
Заштита На Одделение
IP54
Функција
Водоотпорен, Dustproof , Музички Ефект
Сертификација
CE, Ro HS, IEC
Модел Број 1590 LB 1590 A 1590 B 125 B/1590 N1 1590 BB 1590 XX 1590 DD
Големина 50.5*50.5*31mm 92.5*38.5*31mm 112*61*31mm 122*66*39.5 мм 120*94.5*34mm 145*121*39.5 мм 188*119*37.5 mm Пакување Модел Бр 1590 C 1032 L GEP-2 Добро Добро Педалата Куќиште
Големина 120*94.5*50mm 254*71*52.5 мм со хардвер, го копчето плоча и гума плоча, целосен сет! Пакување Нашата Услуга 1032 L Алуминиумско Куќиште ♦ОЕМ е достапна на : Содржини,димензии и други барања се прилагоди. ♦Како да се цел на нашиот производ ? 1032 L Алуминиумско Куќиште 1.Ве молиме да ни кажете модел, КОЛИЧИНА, а повеќе детали 2.ПИ понуда за вас 3.Потврди за плаќање & Организира испорака ♦Висок квалитет по продажба на услуги : 1032 L Алуминиумско Куќиште


Карактеристики на производот

Тип:
Ефекти
Број На Модел На:
1032L
Бренд Име:
landtone
Број На Модел:
1032L
Големина на:
254X 71X 52.5 mm
is_customized:
Yes
Материјал:
боја :
Тип:

Поврзани производи