• Цената е намалена.
  • Свеж
Метал копчето switch 16MM19MM22MM само за заклучување копче за префрлање моментален дигитални 1.2.3.А.Б.В лифт копчето префрлате

Метал копчето switch 16MM19MM22MM само за заклучување копче за префрлање моментален дигитални 1.2.3.А.Б.В лифт копчето префрлате

 
DEN 134.40
DEN 128.00

Стока
Во продавницата

Инсталација големина : 16 millimeter, 19 millimeter 22 millimeter
Изборен број на : 1.-99, буквата А-Z, ве молиме забележете
Префрлување на моќ : 5 A250 V
Напон : 3 V.6 V.12 V.24 V.36 V.48 V.110 V.220 V, ве молиме забележете
Префрлување перформанси : само прекинувач за заклучување
Шел : бакар никел позлатен
Electrocution : Сребро electrocution
Амбиентална температура : од 25 до 50 степени centigrade
Факултативна боја : црвена, зелена и жолта, сина и бела ве молиме имајте во предвид
Притиснете светлина исклучите конекцијата на светлата излезе
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
http : //help.aliexpress.com/pay_order.html
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.5. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
Време на испорака само за референца.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Ние ќе процесот секоја parcelss.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
2 : Канада : 15-55 работни дена.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.И корисни коментари за други клиенти.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди


Карактеристики на производот

боја:
1, 2, 3, A, B, C, имајте на ум
Напон:
12v, 24v, 110v, 220v, other
Големина:
16MM, 19MM, 22MM
Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
една година
Материјал:
Легура
сертификација:
CQC,CE
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
HBDS1GQBF-16EZ193
тековната:
5A
Бренд Име:
HBAN
Црвена:
Црвена
Зелена:
Зелена
Сина:
Сина
Жолта:
Жолта
Бела:
Бела

Поврзани производи