• Цената е намалена.
  • Свеж
ЗА HUAWEI нова CAZ-AL10/TL00 Нова HB405979ECW батеријата Батерија Li-ion вградена литиум полимер батерија

ЗА HUAWEI нова CAZ-AL10/TL00 Нова HB405979ECW батеријата Батерија Li-ion вградена литиум полимер батерија

 
DEN 337.44

Стока
Во продавницата

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1. Пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да ја поддржи оваа батеријата,Батерија модел е големина,додека соодветна големина може да. 2. Батерии Напон 3.7 V-4.2 V се нормални,Батеријата Големина и Капацитет е грешка спектар,Но ние може да се најде соодветен за вас. 3. Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Модел,Напон,Капацитет,итн., НЕМА Мало Кутија,Безбедно Спакувани во Меур Торба. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. Ако овој објект со plug ве молиме запомнете да ни кажете каков вид на приклучокот што го сакате,инаку ние ќе се испрати без приклучок за вас. Карактеристики : 1. 100% сосема нов. 2. Висок квалитет и со висок капацитет. 3. Вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето. 4. Пакет содржи : 1 x КОМПЈУТЕРИ литиум полимер батерија.
Апликации : 1. Батеријата е предвидено со заштитна плоча, која има функции за спречување текот на полнењето, во текот на извршувањето, со текот на струја, краток спој, итн. 2. Овој производ е главно се применливи за MP3 MP4 MP5 GPS Navigator PSP Bluetooth Играчки DVR Звучник Микрофон Рекордер Мобилен Телефон за Итни случаи Напојување Таблет КОМПЈУТЕР Мобилен Телефон PDA КАМЕРА Моќ Банка DVD ЕВД Паметни Часовници, Е-книги Лаптоп Хеликоптер Електронска Цигара и други електронски уреди.
Плаќање : 1. Ве молиме да направите исплата побрзо , тогаш може да се организира испорака за вас побрзо. 2. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачки. Превозот : 1. Предметите ќе бидат испратени од страна на Регистарот на Воздухот Mail до вас, како е можно поскоро. 2. Батеријата ќе ги сите тест пред успешна испрати логистика . 3. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и детални ,И ве молиме да ни нудат за вашиот телефонски број и zipe код за да се обезбеди поштата може да стигне до вас. 4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена(руски 90 дена, Бразил 120 дена) од плаќање, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците, Транзит пати може да се разликуваат , особено за време на сезона. Контакт : 1. Ако имате било какви прашања ве молиме оставете порака за нас, Ние ќе одговориме околу 1-2 работен ден . 2. Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена(руски 90 дена, Бразил 120 дена), нека 's одржува добри деловни односи. 3. Вашето мислење е многу важно, ве Молиме контактирајте со нас веднаш Пред сакате да ни даде неутрални или негативни повратни информации , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Фабрика :


Карактеристики на производот

Компатибилен Бренд:
Huawei
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Број На Модел На:
HB405979ECW
Капацитетот на батеријата(mAh):
0-1300mAh
Бренд Име:
Matcheasy
Име:
UVR

Поврзани производи