• Цената е намалена.
  • Свеж
TOMEFON За RU Нови За Hyundai Solaris 2017 Автомобил Климатизација Пропустливи Штекер Опфаќа ABS Хром Стил Внатрешни работи Авто Декорација

TOMEFON За RU Нови За Hyundai Solaris 2017 Автомобил Климатизација Пропустливи Штекер Опфаќа ABS Хром Стил Внатрешни работи Авто

 
DEN 493.92
DEN 444.00

Стока
Во продавницата


За RU Нови За Hyundai Solaris 2017 Автомобил Климатизација Пропустливи Штекер Опфаќа ABS Хром Стил Внатрешни работи Авто Декорација
Објектот Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За RU Нови За Hyundai Solaris 2017 Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите! Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет ABS Хром Пакет : 2 парчиња/Set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )


Карактеристики на производот

Бренд Име:
TOMEFON
Година:
За RU Нови За Hyundai Solaris 2017
Име На Модел:
185421
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
5cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
abs хром
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Поврзани производи