• Цената е намалена.
  • Свеж
QIALINO Вистинска Кожа Луксузни Браун Назад Случај за iPhone 8 Ултра Тенок Мода Телефон Маска за iPhone 8 плус за 4.7/5.5 инчен

QIALINO Вистинска Кожа Луксузни Браун Назад Случај за iPhone 8 Ултра Тенок Мода Телефон Маска за iPhone 8 плус за 4.7/5.5 инчен

 
DEN 1439.52
DEN 936.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Материјал:
кожа
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 8,iPhone 8 Плус
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Вистинска Кожа
Функција:
Анти-удар
дизајн:
бизнис
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
for 4.7/5.5 inches
Бренд Име:
QIALINO

Поврзани производи