• Цената е намалена.
  • Свеж
FLOVEME Случај За Samsung S8 S7 Галакси S9 Плус Луксузни Карбонски Влакна Потпирачот TPU Покритие За Samsung Note 8 S9 S7 Работ Случај Capinha

FLOVEME Случај За Samsung S8 S7 Галакси S9 Плус Луксузни Карбонски Влакна Потпирачот TPU Покритие За Samsung Note 8 S9 S7 Работ

 
DEN 239.52
DEN 165.00

Стока
Во продавницата


>>Опис На Производот Бренд
FLOVEME Материјал
Висок Квалитет на Мека Боја TPU
Црна / Црвена / Сино / Gold / Розово Злато / Сребрена Стил
Супер Кул Бизнис Стил Телефон Случај Функција
Мека TPU Маска + Цинк Легура Флексибилни Стојат Телефон Случај Функција
Нечистотија-отпорни + Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Потпирачот Компатибилност
->За Samsung Галакси S8 S7 Забелешка 8
->За Samsung Галакси S8 Плус S7 Работ Услуга
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.
Почитувани руски Пријатели, ве Молиме, Напишете Вашето Име и презиме Во Ред Поради руската Политика, ви Благодариме!
Големо Цена : 5% ПОПУСТ (3 компјутери или повеќе)


Карактеристики на производот

Материјал:
За Галакси S8, За Галакси S8 Плус, За Галакси S7, За Галакси S7 Работ, За Galaxy Note 8, За Галакси S9, За Галакси S9 Плус
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S9 Плус,Галакси S9,Галакси S7 Работ,Галакси S7,Галакси S8,Галакси S8 Плус,Galaxy Note 8
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
Floveme
дизајн:
Обична,Метален,Гроздобер,Егзотични
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Карактеристики:
Мека TPU Маска + Цинк Легура Флексибилни Стојат Телефон Случај Покрие Capa
Мало Пакет:
Yes
Големина:
For Samsung Galaxy S7 S9 S8 Plus Note 8 Phone Case
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Модел Јас:
За Samsung Галакси S9 S8 Плус / Note 8 / S7 S7 Работ Телефон Случај
Материјал:
Направен од Висок Квалитет на TPU
Стил:
Луксузни Модни Бизнис Стил Мобилен Телефон Додатоци Торба Школка
боја:
Црна, Црвена, Сина, Златна, Розово Злато, Сребро.
Функција l:
Мат Боја Метал Носителот + Целосна Заштитник Телефон Случаи За Samsung
Функција ll:
Мека TPU Маска + Цинк Легура Флексибилни Стојат Телефон Случај Conque Fundas
Функција:
Shockproof + Нечистотија-отпорни + отпорно на Гребење + Потпирачот
SKU:
GDN0110-72954
Методи на Продажба:
Малопродажната / трговија на Големо / Капка превозот
Компатибилен Модел II:
За Samsung Галакси S9 Плус За Samsung S9 Случај

Поврзани производи