• Цената е намалена.
  • Свеж
Краток Плетени зајакот крзно Јака Застане вест капчиња крзно Јакна елеци Браун Беж Сиво Црна вест ракави плус големина 6xl

Краток Плетени зајакот крзно Јака Застане вест капчиња крзно Јакна елеци Браун Беж Сиво Црна вест ракави плус големина 6xl

 
DEN 3312.00
DEN 2583.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Тип:
Широк-waisted
ЗанаетТехника:
Плетени
Материјал:
Зајакот Кожа,Крзно
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Стил:
Моден Тенок Крзно
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Јака:
Мандарински Јака
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Крзно
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
LB00166
Бренд Име:
lovingbeauty
Маскирани:
No

Поврзани производи