• Цената е намалена.
  • Свеж
Новата Симпатична Крпа Куче Јака Божиќ Цвет Ѓердан за Мали и Meidum Куче Миленичиња Јака Милениче Додатоци (розева)

Новата Симпатична Крпа Куче Јака Божиќ Цвет Ѓердан за Мали и Meidum Куче Миленичиња Јака Милениче Додатоци (розева)

 
DEN 441.60
DEN 420.00

Стока
Во продавницата


производ големина :
Големина
N eck Прилагодливи (cm)
Лак Должина(cm)
Тежина референца(kg)
S
14-22
8
2
М
19-30
10
5
L
25-42
11.5
12.5
XL
37-65
13
16
М anual measurenent постои 1inch(2cm) грешка
Плаќања :
Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Unionand така натаму.
Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја).
Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или даночни
Испорака Метод :
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници)
Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и сл. и ќе мора следење на број.
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот
10583486612131831 Други Клиент исто Така, Прочитајте US $ 11.24 /парче US $ 11.18 /парче US $ 12.75 /парче US $ 11.42 /парче US $ 10.92 /парче US $ 12.39 /парче US $ 3.20 /парче US $ 7.66 /парче


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
gagyive
Тип:
Јаки
Јака Тип:
Основни Јаки
Шема:
Цврста
Сезоната:
Сите Сезони
Функција:
Ѕвона,Персоналните
Тип:
Кучиња
Материјал:
Платно
Пердув:
куче јака
Стил:
Моден
Големина:
S,M,L,XL
Количина:
1pc

Поврзани производи