• Цената е намалена.
  • Свеж
Ishow Бразилецот Yaki Човечка Коса 3 Снопови се Занимава 8-28inch Бразилецот Коса Ткаат Снопови Не Remy 100 Човечка Коса Ткаат Бесплатен Превозот

Ishow Бразилецот Yaki Човечка Коса 3 Снопови се Занимава 8-28inch Бразилецот Коса Ткаат Снопови Не Remy 100 Човечка Коса Ткаат

 
DEN 3383.52
DEN 1489.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

боја:
Природна Боја
Должина:
8 8 8, 10 10 10, 12 12 12, 14 14 14, 16 16 16, 18 18 18, 20 20 20, 22 22 22, 24 24 24, 26 26 26, 8 10 12, 10 12 14, 12 14 16, 14 16 18, 16 18 20, 18 20 22, 20 22 24, 22 24 26, 8 8 10, 10 10 12, 12 12 14, 14 14 16, 16 16 18, 18 18 20, 20 20 22, 22 22 24, 24 24 26, 26 26 28, 8 10 10, 10 12 12, 12 14 14, 14 16 16, 16 18 18, 18 20 20, 20 22 22, 22 24 24, 24 26 26, 26 28 28, 28 28 28, 24 26 28
Пакување:
3 еез Weft
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Хемиска Обработка:
Permed
Бренд Име:
ishow коса
Материјал Одделение:
Не-Remy Коса
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Може Да Се Permed:
Yes
Текстура:
Yaki Права
Најдолг Коса Дел:
>=10%
Тип На Коса:
100% Човечка Коса Снопови, се Намали од Младите Донатор Главата Директно
косата стил:
Бразилецот Кадрава Коса Снопови, Бразилецот Коса Ткаат Снопови
Боја На Коса:
Природни Црна Боја, Може да Се Бојадиса и Избелени
Косата Карактеристики:
Може Да Се Бојадиса&Избелени Не Метежот,Без Пролевање
Косата Гаранција:
15 Дена Без Причина Лесно Враќање
време на испорака:
3-5 Работни Денови за Испорака од страна на Fedex, DHL, TNT и Домашни Превозот
Услуга:
Трговија На Големо,Капка Превозот,Етикети Прилагодување
Предност:
Може да Се Permed и да се Исправи, Не Метежот Без Пролевање
Коса должина:
8 10 12 14 16 18 20 22 24 26 28 Косата Ткаат во Парк
Снопови Се Справи:
1PC/МНОГУ може да се купи 3 или 4 Снопови се Справи

Поврзани производи