• Цената е намалена.
  • Свеж
LED,2014~2017 verna дневната Светлина,solaris,verna магла светлина,verna светлата,акцентот,Elantra,Битие,i10,i20,verna taillight

LED,2014~2017 verna дневната Светлина,solaris,verna магла светлина,verna светлата,акцентот,Elantra,Битие,i10,i20,verna taillight

 
DEN 3552.00
DEN 3374.00

Стока
Во продавницата


LED,2014~2017 verna дневната Светлина,solaris,verna магла светлина,verna светлата,акцентот,Elantra,Битие,i10,i20,verna taillight
со под-база
Драги мои пријател
Ви благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!
ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!
со почит
Крило Вера


Карактеристики на производот

Емитуваат Боја:
Hyundai Verna
Температура На Боја:
2014 година да 2017year
Wattage:
2pcs per set
Бренд Име:
Nobonn
Тип На Објект:
Ден Светлина
Материјал Тип:
ABS и ал
Специјални Функции:
Осветлување
Име На Модел:
Автомобил
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Напон:
12V
Објектот Дијаметар:
15inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg

Поврзани производи