• Цената е намалена.
  • Свеж
Камерон Кинеско 1250mAh Батеријата BLT029 за OPPO R815T, R821T, R833T

Камерон Кинеско 1250mAh Батеријата BLT029 за OPPO R815T, R821T, R833T

 
DEN 696.00
DEN 661.00

Стока
Во продавницата

Крзно од различни серии може да предизвика и благо боја разлики
3.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
Компатибилен модел :
За OPPO R815 T, R821 T, R833 T
Дел No.
Ако сакате да купите серија на стоки, pls контактирајте со нас за да се добие цената на големо или ФОБ цена.Да го раскине било апликации кои не се во употреба.
ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА КУПУВАЊЕ
1.
*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Чувајте ја батеријата помеѓу 5%-95%.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. Бидејќи ние се фабрички продаваат директно и, исто така, има неколку вистински продавници во Кина, сите предмети aresold од многу брзо.Не предизвикувајте краток спој со батеријата.10 MM
Камерон кинеско модел Бр.Да се избегне изложување на батеријата да се течни или кои се предмет на силна механички шокови. Поради некои осветлување проблем може да биде мало боја разлика за одредени производи.7
Капацитет : 1250m Ah / 4.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како ?подарок? со пониска вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и така натаму.pls контактирајте со нас прво да се потврди вашиот претпочитаат начин.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Избегнувајте overcharge и со текот на испуштање.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа?s оригинални condiion за враќање на парите или замена.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Да се избегне изложување на високи температури 140°F/60°C.Случаен краток спој може да се случи кога метален објект како што е монета клип,или пенкало предизвика директно поврзување на позитивниот(+) и негативниот(-) крај на батеријата краток спој на краевите може да ја оштети батеријата на објектот што е поврзан.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Белешки
* Микс цел добредојдовте,OEM цел добредојдени. :
BLT029
Спецификации :
Напон : 3.62 Пот
Димензија : 58. : КС-OPR815 SL
Li-ion батерија
Ние гарантира :
>Сите производи од 12 Месеци Гаранција!
>Испорака сигурен,оптимални перформанси!nsiderate услуга!
>Најдобра цена и Добар квалитет!
Со Користење На Совети :
1. Ви благодариме. Ние ќе ви одговори ПОБРЗО.Можете да ги користите Baixt Надворешни Батеријата да се направи вашиот мобилен телефон батеријата да трае подолго. Ве молиме престане да полнење кога батеријата е 100% се наплаќа. Тоа не е голем квалитет проблем затоа што било природно крзно производи имаат овој феномен.Префрлете се на вибрации надвор и да го намали тонот на ѕвонење и паузирањето на екранот.
* Објектите се добро спакувани со opp вреќа и кутија,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне. Нашите крзнени производи се рачно изработени главно толку мала разлика во мерења е неизбежна
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) со Шведска пост/Кина пост, ве Молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно. Така pls се зборува за продавачот, прво за повеќе информации за стоки и испорака.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
Камерон Кинеско
Компатибилен Бренд:
Други
Квалитетот сертификација:
CE,ДСП
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
0-1300mAh
Број На Модел На:
КС-OPR815SL

Поврзани производи