• Цената е намалена.
  • Свеж
Неверојатни Спајдермен Отровот Масакрот ARTFX + СТАТУА 1/10 Скала Пред-Насликана Слика Модел Комплет 18cm

Неверојатни Спајдермен Отровот Масакрот ARTFX + СТАТУА 1/10 Скала Пред-Насликана Слика Модел Комплет 18cm

 
DEN 479.52

Стока
Во продавницата

Неверојатни Спајдермен Отровот Масакрот ARTFX + СТАТУА 1/10 Скала Пред-Насликана Слика Модел Комплет
Стоковните материјал : ПВЦ
Големина : Прибл 18cm
Пакет : спакувани во кутија


Карактеристики на производот

боја:
Со Кутија, Не Кутија
Бренд Име:
SELLWORLDER
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
18cm
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години,> 6 години,> 3 години
Димензии:
18cm
Предупредување:
ОТРОВОТ
Број На Модел На:
ОТРОВОТ
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
1/12
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.7kg (1.54lb.)
Пакет Големина:
25cm x 25cm x 15cm (9.84in x 9.84in x 5.91in)

Поврзани производи