• Цената е намалена.
  • Свеж
За ХОНДА CRV CR-V 2012 2013 2014 Прозорец Очила Тенди Правец на Ветер: Deflector Стакло Guard Пропустливи

За ХОНДА CRV CR-V 2012 2013 2014 Прозорец Очила Тенди Правец на Ветер: Deflector Стакло Guard Пропустливи

 
DEN 3839.04
DEN 3493.00

Стока
Во продавницата


Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен.
Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот. Ви благодариме.
Сите продажни се конечни. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LB
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
За Хонда CRV
Специјални Функции :
Декорација & Заштита
Модел Година :
За Хонда CRV CR-V 2012 2013 2014

Поврзани производи