• Цената е намалена.
  • Свеж
LED Драјвер Напојување AC110-220 V за 12V 1А 2А 3А 5A 15A 20A 25A LED Адаптер за LED Лента на светлина или системи за видео надзор

LED Драјвер Напојување AC110-220 V за 12V 1А 2А 3А 5A 15A 20A 25A LED Адаптер за LED Лента на светлина или системи за видео надзор

 
DEN 297.60

Стока
Во продавницата

Ве молиме да се свесни дека за време на испорака може да биде подолго ако предмети да бидат проверени од страна на царинската управа. Ние ќе се обезбеди следење на број ПОБРЗО.Net тежина : 0.
Карактеристики : 1.2 cm 530g 8 15 A DC12 V AC 110-240 V 180 W 19.2 cm 210g 4 5 A DC12 V AC 110-240 V 60 W 11. Понекогаш, предмети може да биде предаден во рок од 3-7 дена по потврди за плаќање. Ве молиме да се разгледа ризикот од сопствени грешки. Овие задолжен се на купувачот одговорност.Материјал : Метал 6. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, scrash. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест за напред и назад товар. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Објектот ќе биде испратен од страна на Регистрирани Воздух mail од Кина или курир, или приватна линија.Какви било детали,ве Молиме да бидат слободни да ги споделите со нас kown, вие сте секогаш добредојдени. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако сакате ни да се прогласи за вредноста на царинење и обележани како подарок, само ве молиме да ни оставите порака, во ред, ние ќе направиме како што ни кажа. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако ви треба итно, pls изберете друг превозник.0 cm 920g
Погоден за Сите DC12 V LED Светло. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.5 НА DC12 V AC 110-240 V 100 W 11.0 cm 620g 11 30 A DC12 V AC 110-240 V 360 W 20.Боја : Сребро 8.
Подолу 2 KG е превозот преку China_Air-Mail во стандардно. Ве молиме БИДЕТЕ СИГУРНИ дека вашите податоци се точни и ажурни. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ве молиме да НЕ испраќате објект назад пред да контактирате со нас! Ние ќе ви обезбедиме со враќање форма за да се обезбеди hassel слободни трансакцијата.Тоа 's добар квалитет и со високи перформанси 3.Излез : DC12 V 3.5 НА DC12 V AC 110-240 V 150 W 19. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Секој производ ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или поштенски трошоци.Полно оптоварување горат-во тест 2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Заштита : преоптоварување / над напон / краток спој 5.2 cm 620g 10 25 A DC12 V AC 110-240 V 300 W 20. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ќе има 7 дена да ни се јавите за да се направи замена или да се вратат и 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Повеќето нарачки се испраќаат надвор во рок од 1-2 работни дена по приемот на плаќање.2 cm 560g 9 20 A DC12 V AC 110-240 V 240 W 19. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.CE,FCC потврдија DC12 V спецификација Објект Излез тековната Излез напон Влезен напон Моќ Големина Тежина 1 1А DC12 V AC110-240 V 12 W 7.3 cm 130g 3 3А DC12 V AC 110-240 V 36 W 8.0 cm 820g 12 40 A DC12 V AC 110-240 V 480 W 21. Ако пакетот е вратен од страна на товар прашање, купувачот ќе биде обвинет за враќање превозот и reshipping такса, или ние ќе ewfund оригиналниот износ се одзема од се врати превозот цена.Струја : 1А-25 A 4.Текст : AC 110 V/220 V 15% 2.Голема префрлување напојување за апарати за дома Спецификации : 1. И купувачот зема на враќање такса, ние ќе бидат одговорни за resending такса.0 cm 60g 2 2А DC12 V AC 110-240 V 24 W 8. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.


Карактеристики на производот

Wattage:
DC12V1A, DC12V2A, DC12V3A, DC12V5A, DC12V10A, DC12V15A, DC12V20A, DC12V25A
Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
JCPOWER DC12 серија
Приклучок Тип:
Никој
сертификација:
CE,RoHS
Влезен Напон:
110v 220v
Бренд Име:
kingsbond
Излезниот Напон:
12v
Повратен Сигнал:
DC
Влезниот Сигнал:
AC
Тежина:
0.5kg
Карактеристики:
led напојување адаптер
Гаранција:
1year

Поврзани производи