• Цената е намалена.
  • Свеж
Браун Kraft Хартија 7*8*3 Cm Мали Фиока Накит Кутија за Мода Свадба DIY Подарок Кутии Прстени Складирање Пакување Екранот Кутии

Браун Kraft Хартија 7*8*3 Cm Мали Фиока Накит Кутија за Мода Свадба DIY Подарок Кутии Прстени Складирање Пакување Екранот Кутии

 
DEN 264.00
DEN 225.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Бренд Име:
Kongfu Во Рацете
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
bzh18005
Објектот Дијаметар:
7cm
Објектот Висина:
3cm
Објектот Должина:
8cm
Објектот Тежина:
40g
Објектот Ширина:
7cm
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран

Поврзани производи