• Цената е намалена.
  • Свеж
Електричен вентил електрични мешање динамичен издавање вентил со моторни ab две-течни издавање вентил прилагодливи пластични наводнување

Електричен вентил електрични мешање динамичен издавање вентил со моторни ab две-течни издавање вентил прилагодливи пластични

 
DEN 32064.00

Стока
Во продавницата


1,Epacket бесплатен превозот
Европа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,
Ирска, Португалија, Унгарија
Азија : Кореја, Сингапур, N ew Зеланд, Малезија,Јапонија
Други : Нов Зеланд
2,се Проценува превозот време : 10-25 дена
3,Повеќе од 35 дена : целосна наплата
Динамичен вентил / пополнување вентил е главно за корисникот за решавање на голем дел на две големи лепак, мешани нерамна, не во местото на проблемот, па како да се постигне течност материјал и Б материјал целосно измешани, пластична повеќе, искршени пластични чиста, не Hourglass лепак ефект.
Тип : Двоен цилиндар двојно се врати вшмукување тип
Работен притисок : 4-7 Kgf / cm
Мала количина на плукаат : 0.01 ml
Оперативен вискозитет : 1-1.000.000 cps
Оперативен го оценувате :
Тело Материјал : Алуминиум (Елоксирани)
Се хранат влезот големина : 1/8 ", 1/4" (f)
Се хранат притисок :
Протокот регулатива : да
Вкупната димензија (mm) : (Г) 200 * 80 * (H) 180 квадратни
Пријателски Совет : Нашата компанија произведува издавање вентил, модел многу, ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас.
Ви благодарам многу!
Вашиот пријател FHIS


Карактеристики на производот

боја:
Еден на еден, два спрема Еден, три до Една, четири до Еден, Пет до Еден
Бренд Име:
FHIS ИЗДАВАЊЕ
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Други
Тип:
Други
DIY Материјали:
Електрични

Поврзани производи