• Цената е намалена.
  • Свеж
Мажите качулка вратот Палецот Дупка Ракави т кошула Долг Ракав Секојдневен Т Кошула Желка Вратот Silm Одговара Т-маица хип хоп streetwear

Мажите качулка вратот Палецот Дупка Ракави т кошула Долг Ракав Секојдневен Т Кошула Желка Вратот Silm Одговара Т-маица хип хоп

 
DEN 959.52
DEN 576.00

Стока
Во продавницата


Мажите Блузи Големина на Табела Големина Биста(cm/инчи) Должина(cm/инчи) Ракав(cm/инчи) Рамо(cm/инчи) Тежина(kg) Heigth(cm) M 106/41.73 68/26.77 65/25.59 45.5/17.91 / / L 110/43.31 70/27.56 66/25.98 47/18.50 / / XL 114/44.88 72/28.35 67/26.38 48.5/19.09 / / 2 XL 118/46.46 74/29.13 68/26.77 50/19.69 / / 3 XL 122/48.03 76/29.92 69/27.17 51.5/20.28 / /


Карактеристики на производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
Turtleneck
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Стил:
Хип Хоп
Sleeve Стил:
долг ракав т кошула

Поврзани производи